Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania

Krok 1: Szczegóły Kursu

ul. Żeligowskiego 46/ lok.15

środa, 18.00
data startu: 21.03.2018

w ramach kursu uczestnicy otrzymują:

 • 12 warsztatów edukacyjnych

  Przez 3 miesiące, co tydzień, będziemy się spotykać i robić różne rzeczy razem.
  Najważniejszym efektem będzie to, że będę utrzymywać Twoją motywację na wysokim poziomie, wesprę Cię w chwili zwątpienia, przytrzymam rękę, sięgającą po batonik, znacząco spojrzę, gdy nie zrobisz tego, o co proszę.

  Schudniesz.

  No bo nie da się inaczej. Już ja się tym zajmę, a Ty mi pomożesz.
  A może odwrotnie.

  Nieważne. Schudniesz i już.

 • 3 badania analizy składu ciała

  Nie będziemy tylko gadać o schudnięciu. Nie będziemy śpiewać piosenek i uczyć się wierszyków.

  Będziemy robić to, co trzeba zrobić i będziemy sprawdzać, czy robimy to dobrze. Co miesiąc podłączymy Cię do urządzenia, które nam powie, jak Ci idzie. A nawet pokaże, z wykresem i procentami. Tak wiesz – naukowo.

  Wszystko będziemy notować i razem cieszyć się z postępów. Nie jakichś tam małych postępików.
  Z postępiorów. Wielgachnych, siedmiomilowych postępiorzysków.

 • Wiedza o skutecznym odchudzaniu i utrzymaniu masy ciała

  Dowiesz się wszystkiego, czego nie wiedzą ci, którzy odchudzają się i wracają do swojej wagi.Nauczę Cię, jak robić zakupy, abyś potem nie musiała “jeść, bo szkoda wyrzucić” i takie tam inne dyrdymały, które sobie czasem wmawiasz. Jest spora szansa, że Twój przemądrzały mąż też się czegoś nauczy. A może nawet przyjdzie i też będzie chciał z nami działać. Kto wie?

 • Motywacja do odchudzania i zerwania ze starymi nawykami

  Nie musiałam się odchudzać. Ale parę razy w życiu zdarzyło mi się rozpocząć coś i nie dokończyć.Tłumaczyłam wszystkim, że puzzle są takie same i nie da się ich ułożyć. A szybko czytać, to aż tak nie potrzebuję. Prawda oczywiście była taka, że straciłam zapał.
  Ale Ty nie stracisz, bo masz mnie. Wiem, co zrobić, abyś wytrwała do końca i uzyskała zamierzony efekt.

 • Materiały do zajęć

  Nie będziesz musiała kupować tornistra i książek, aby uczestniczyć w kursie. Mamy wszystko co Ci będzie potrzebne.
  Szczerze mówiąc, będę pilnować, abyś z każdych kolejnych zajęć wychodziła coraz bardziej obciążona materiałami.

 • Wsparcie grupy

  Sama, w domu, przed lustrem. Nikt nie pochwali, kciuków nie trzyma, nie krzyknie, gdy trzeba.Tak być – to nie będzie. Przecież od teraz ma być inaczej.Grupa, razem, wspólnie, kolektywnie, ramię przy ramieniu, wespół, masowo, w kupie, solidarnie, pospołu… Co? Że już mam przestać? Że już wiesz o co chodzi? OK.A! – byłabym zapomniała. Przepisami się powymieniami. Powymieniamy znaczy. Poplotkujemy znaczy.

 • Wsparcie osobistego dietetyka

  Razem i wspólnie było w poprzednim punkcie. Tutaj stawiamy na indywidualność. Indywidualne podejście. Osobista opieka. Wiesz – będziesz mogła na mieście odrzucić włosy do tyłu i powiedzieć: “Wiesz, Anka, mój dietetyk mówi, że idzie nam super. A Twój co ci mówi? A, nie masz. Pech…”A jeśli jestem  “Twoim dietetykiem”, to nawet w środku nocy możesz skorzystać z mojej pomocy. Wolałabym wprawdzie, żebyś tego nie robiła. Ale możesz.

 • Żywieniowe zadania domowe

  Twoje dzieci będą miały ubaw. Mama ma zadania domowe.A Ty im wtedy powiesz – wy to macie takie nudne zadania. A wasza mamusia – proszę: sałatkę nową opracować, właściwej pory posiłków pilnować, składniki bilansować, Koreę Północną rozbroić. A nie, to nie ta grupa…

 • Monitorowanie efektów

  Sama rozumiesz. Mam pewną renomę. Nie mogę sobie pozwolić, aby ludzie mówili na mieście – “to ta, co u niej na kursie ta jedna babka nie schudła”. Więc, tego, no, co tu dużo mówić. Schudniesz i już.

 • Wspaniała atmosfera!

  Mam nadzieję, że już widzisz, że czeka Cię może trochę pracy, ale przede wszystkim dobra zabawa. Będzie rozrywkowo – mam czarny pas w rozrywaniu 🙂

 

 

A teraz – zarejestruj się.
Przecież sama widzisz, że będzie super.

Zapisz się i przyjdź na pierwsze zajęcia, aby przekonać się, że z nami osiągniesz swój efekt!

Jeżeli potrzebujesz jeszcze więcej motywacji zobacz efekty naszych klientów w zakładce „Schudli z nami” a potem zarezerwuj miejsce na pierwszym bezpłatnym spotkaniu.

 

Masz pytania zadzwoń teraz: 696 458 007

Kurs Odchudzania
i Zdrowego
Odżywiania

Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania jest przeznaczony dla osób, które chcą skutecznie schudnąć, ucząc się jednocześnie zasad prawidłowego odżywiania. Nasz program ma na celu dostarczenie wiedzy, ale przede wszystkim - zastosowanie jej w praktyce. Przez 12 tygodni wypracujemy i ćwiczymy nowe nawyki żywieniowe, aby ta zmiana była trwała.

1

ROZPOZNANIE TWOICH POTRZEB

W czasie cotygodniowych spotkań edukacyjno-mentoringowych zdobywasz wiedzę i uczysz się kolejnych zdrowych nawyków, a Trener prowadzący czuwa nad ich wdrażaniem. W ramach kursu otrzymasz również konsultację diagnostyczną ze specjalistą oraz Badanie Analizy Składu Ciała, które pozwolą na ocenę aktualnego stanu zdrowia, sposobu żywienia oraz potrzeb Twojego organizmu. Porozmawiamy również i poszukamy wspólnie Twojej wewnętrznej motywacji, która będzie sprzymierzeńcem na tej drodze.

2

W GRUPIE RAŹNIEJ

Wiemy, że proces odchudzania bywa trudny i często wiąże się z porażkami z powodu braku motywacji. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na grupowe wsparcie, które otrzymują uczestnicy naszych kursów.

3

DZIAŁANIE I EFEKTY

My dostarczymy Ci wiedzę, praktyczne rozwiązania i zalecenia, ale najważniejsza jest Twoja chęć i zaangażowanie we wdrażanie tego codziennie w swoim życiu. Będziemy Cię w tym kierować, wspierać i monitorować postępy. Właśnie dzięki takiemu połączeniu uczestnicy grup osiągają swoje rezultaty i mogą z powodzeniem zmieniać nawyki żywieniowe na stałe.

Krok 2: Dane

Podaj nam swoje dane do kontaktu.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na wydarzenie/kurs, przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania oraz przez podmioty trzecie.

bool(true)

Zadzwoń i umów się na wizytę!

ul. Żeligowskiego 46/15
Łódź

666 816 007 | kontakt@poradniaprzystanekzdrowie.pl